Samsung QE55LS03TASXXN
Artikelcode
QE55LS03TASXXN
EAN-code
Beeldschermdiagonaal
55.0 "
Downloads
Klik hier voor de downloads
Heeft u interesse in de aanschaf van dit product?
Gerelateerde producten
Uitgelichte functionaliteiten
Specificaties
Ontworpen om eruit te zien als een kunstwerk
The Frame design
Stem hem af op je eigen stijl
Verwisselbare lijst
Zet hem uit en maak je kamer mooier met kunst
Art Mode
Kijk in prachtige QLED-beeldkwaliteit
100% kleurvolume met Quantum Dot
Als een echte lijst strak tegen de muur
No Gap Wall-Mount
Alle kabels mooi weggewerkt
One Invisible Connection
Stel The Frame tentoon als een kunstwerk
Studio Stand
Galerieën van wereldklasse in je woonkamer
Art Store
Geniet van je eigen kunsttentoonstelling
Auto Curation
Verzamel je eigen favorieten
Favorieten
Omlijst je favoriete momenten
My Collection
Gebruik artistieke filters voor je foto's
Filters
Personaliseer jouw kunst
Passe-partout opties
Past de helderheid aan het omgevingslicht aan
Helderheidssensor
Voelt je aanwezigheid
Bewegingssensor
Optimaal beeld in elk licht
Adaptive Picture
Mis geen enkel woord meer
Active Voice Amplifier (AVA)
Snelle toegang tot al je content
Smart TV ondersteund door TIZEN
Van kijken naar beleven
Mobile Mirroring
Eén tik voor screen mirroring
Tap View
Meerdere schermen tegelijkertijd
Multi View
Een razendsnelle gebruikservaring
One Remote Control / SmartThings-app / Smart Hub
The Frame design
Stem hem af op je eigen stijl
Verwisselbare lijst
Art Mode
No Gap Wall-Mount
Alle kabels mooi weggewerkt
One Invisible Connection
Studio Stand
Art Store
Auto Curation
Verzamel je eigen favorieten
Favorieten
Omlijst je favoriete momenten
My Collection
Filters
Personaliseer jouw kunst
Passe-partout opties
Helderheidssensor
Voelt je aanwezigheid
Bewegingssensor
Optimaal beeld in elk licht
Adaptive Picture
Mis geen enkel woord meer
Active Voice Amplifier (AVA)
Van kijken naar beleven
Mobile Mirroring
Eén tik voor screen mirroring
Tap View
Multi View
Beeldscherm
Motion interpolation technologie
PQI (Picture Quality Index) 3400
Beeldschermdiagonaal
55.0 "
Display technologie
QLED
Resolutie
3840 x 2160 Pixels
HD type
4K Ultra HD
Beeldscherm vorm
Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding
16:9
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Ja
Gemiddeld vermogen
40.00 W
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten
4
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1.00
PC-ingang (D-Sub)
Nee
Common interface (CI)
Nee
Aantal USB 2.0-poorten
2.00
Common interface Plus (CI+)
Ja
Totaal aantal outputs
4
HDMI poorten
VGA poorten
0
DVI poorten
0
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet )
1235.00 cm
Breedte
1235.00 mm
Diepte
45.80 mm
Hoogte
706.30 mm
Gewicht
19200.00 g
Breedte apparaat (met standaard)
1235.00 mm
Diepte apparaat (met standaard)
213.90 mm
Hoogte apparaat (met standaard)
753.40 mm
Diepte ( zonder voet )
45.80 cm
Hoogte (zonder voet )
Gewicht met voet
19400.00 g
Breedte verpakking
1392 mm
Diepte verpakking
227 mm
Hoogte verpakking
841 mm
Gewicht verpakking
Energie
Stroomverbruik (typisch)
140.00 W
Vermogensverbruik (max)
130.00 W
Stroomverbruik (in standby)
0.50 W
Jaarlijks energieverbruik
215.00 kWu
Energie-efficiëntieklasse
B
Stroomverbruik (PowerSave)
58.60 W